Sport

túraautó-világkupa

2022. 02. 07.

Michelisz Norbert új csapattársat kapott a Hyundainál

A 37 éves versenyző már az ötödik szezonját kezdi meg a túraautó vk-sorozatban. A magyar versenyző 2010 óta versenyez a WTCR-ben, 15 futamgyőzelme és 55 dobogós helyezése van.

2021. 11. 07.

Michelisz negyedik lett a túraautó-vk olaszországi első futamán

Michelisz az összetett hetedik helyén áll.

2020. 11. 01.

Micheliszt a motorja hátráltatta, futamot nyert a Zengő Motorsport

A magyar pilóták küszködnek Spanyolországban, de csapat szinten nagy siker született.

2020. 10. 31.

Michelisz rajtelsőséget szerzett a spanyol WTCR-fordulón

Az éllovasok gyengén szerepeltek, nem jött ki a lépés Tassinak sem a spanyol időmérőn.

2020. 10. 18.

Ígéretes rajthelyek után elmaradt a magyar WTCR-dobogó a Hungaroringen

Tassi és Boldizs is rajtolt az első sorból, Michelisz csak szépíteni tudott a futamokon.

2020. 10. 17.

Tarolt a Honda, Tassi az első sorból rajtol a Hungaroringen

Michelisz és a Hyundai továbbra sem szerepel jól, jó esélyről maradt le a Zengő Motorsport.

2020. 10. 16.

A bojkott ellenére Michelisz optimista a Hyundai jövőjével kapcsolatban

A hungaroringi forduló előtt a WTCR-címvédőt és a Kamion Eb-n szereplő Kiss Norbertet kérdeztük.

2020. 10. 11.

Michelisz vezetett a rajt után, de a középmezőnybe lökték Szlovákiában

Márkatársa győzött, Tassi és a bajnoki címre hajtó Girolami el sem tudott rajtolni.

Michelisz és Tassi ütközött a második szlovákiai WTCR-futamon

Óriási baleset befolyásolja a bajnoki címért zajló küzdelmet is.

Nem jött ki a lépés a magyaroknak a szlovákiai WTCR-nyitányon

Michelisz az élmezőnyből visszacsúszott, Tassi nem tudott sokat javítani a rajthelyén.

2020. 10. 05.

Szlovákiában Michelisz és a Hyundai újra rajthoz áll a WTCR-ben

Csak egy alkalomra szólt a koreai gyártó bojkottja, a jövő hétvégén a Hungaroringre jönnek.

2020. 09. 26.

Belgium után Tassi a Nordschleifén is dobogós a WTCR-ben

A Lynk & Co autói verhetetlenek voltak, ismét rajtbüntetés befolyásolta a sorrendet.

2020. 09. 25.

Honda-győzelem a Nordschleifén, Tassi balesetbe keveredett

A Lynk & Co autói üldözték a győztes Guerrierit, a zengős pilóták pontokat szereztek.

2020. 09. 24.

A Hyundai visszalépése miatt Michelisz sem indul a WTCR második fordulóján

Úgy vélik, nem biztosítanak egyenlő feltételeket a sorozatban.

2020. 09. 13.

Michelisz a Hyundai legjobbja, de így is csak pontokat gyűjtött

Tassi Attila két balesetbe is belekeveredett, a Zengő Motorsport is megszerezte első pontjait.

Tassi révén magyar dobogóval indult a WTCR-szezon

Két Honda is kiesett, Michelisz küzdelmes versenyen szerzett pontokat.

2020. 09. 11.

Michelisz címvédésre, három másik magyar dicsőségre hajt idén a WTCR-ben

A hétvégén indul a rövidített szezon új pályákkal, új autókkal és új esélyesekkel.