Két éremmel zárt a magyar csapat a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n

Jászapáti Petra negyedik 1500 méteren a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n

A magyar versenyzőnek nem sok hiányzott az első egyéni Eb-éremhez.

2022. 12. 18.

Megvannak az első magyar érmek a rövidpályás gyorskorcsolyázók vk-sorozatában

Két bronzérem jelenti a Liu testvérek távozása utáni első magyar éremkollekciót.

2022. 08. 12.

Jászapáti Petráék hatodik helyen végeztek női csapatsprintben a multisport Eb-n

A britek buktak, az aranyért a hollandok a világbajnok németekkel csatáznak pályakerékpárban.

2022. 04. 07.

Az olimpiai bajnok Liu Shaoanggal a mezőnyben jön a világbajnokság

Péntektől vasárnapig egy megfiatalított magyar csapat vesz részt a rövidpályás gyorskorcsolyázók szezonzáró megmérettetésén.

2022. 02. 28.

Az olimpiai bronzérmes magyar sportoló örömkorcsolyázást vár a világbajnokságon

A 23 éves versenyző elmondta, úgy készülnek, hogy rajthoz kell állniuk Kanadában.

2022. 02. 18.

Boldog hősök és vidám hangulat a magyar rövidpályás gyorskorcsolyázók köszöntésén

Nézze meg az egy arany- és két bronzéremmel hazatérő Liu Shaoangék ünneplésén készült legjobb képeinket!

2022. 02. 16.

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

A nők 1500 méteres versenyén Jászapáti Petrát az elődöntőben, Kónya Zsófiát a negyeddöntőben zárták ki.

A short track versenyek utolsó napján is szurkolhatunk magyaroknak

A női 1500 méterrel és a férfi váltókkal ér véget a sportág olimpiai programja. Utóbbiban a B döntőben vagyunk érdekeltek.

2022. 02. 11.

Újra jégen Liu Shaolinék, megkezdi szereplését az olimpiai bajnok férfi váltó

Jászapáti Petra 1000 méteren készül bravúrra, a fiúk pedig a legerősebb számukban bizonyíthatnak.

2022. 02. 10.

Pénteken először lép jégre az olimpiai címvédő magyar váltó Pekingben

Fontos nap előtt állnak rövidpályás gyorskorcsolyázóink a téli játékokon, Kónya Ádám ismét havon sífutásban.

2022. 02. 09.

Elégedett a Liu testvérek dupla pontszerzésével a magyar szövetségi kapitány

Bánhidi Ákos azt is elárulta, hogy az 500 méteres távon melyik Liu testvértől várja a legjobb eredményt.

Liu Shaoang épphogy lemaradt az éremről, Liu Shaolin Sándor a hatodik lett 1500 méteren az olimpián

Krueger John-Henry megnyerte a B döntőt, Jászapáti Petra továbbjutott 1000 méteren.

Liu Shaoang negyedik, Liu Shaolin Sándor hatodik lett 1500 méteren

Krueger John-Henry a B döntőt megnyerve a 11. helyen zárt. Jászapáti Petra negyeddöntős 1000 méteren.

2022. 02. 08.

Hét magyar sportolónak szurkolhatunk a téli olimpia szerdai napján

Liu Shaolin Sándorék mellett síelőnknek és snowboardosunknak is drukkolhatunk.

2022. 02. 07.

Liu Shaoang túlzónak tartja testvére kizárását

Az olimpiai bronzérmes short trackes elárulta, mi volt a taktikája a döntőben.

Hiába nyert olimpiai aranyérmet, botrányos körülmények között kizárták Liu Shaolin Sándort a döntő után

Természetesen kínai aranyérem lett így a vége. Liu Shaoang bronzérmes lett, így ez az első téli olimpia, amelyen a magyar delegáció egynél több érmet szerez.

Liu Shaoang bronzérmes 1000 méteren, a győztes Liu Shaolin Sándort kizárták

Hiába nyerte meg a döntőt a magyar klasszis, videozás után kizárták. Jászapáti Petra 7. lett 500 méteren.

2022. 02. 05.

Liu Shaolin Sándor: Széttéptem ma a pályát

A magyar váltó tagjai kiemelték, hogy igazi csapatmunka eredménye volt ez az olimpiai bronzérem.