Rovat
Sport

váltó

2024. 02. 16.

Milák miatt át kell gondolni az olimpiát a világbajnoki érmes magyar úszó szerint

Németh Nándor a történelmi sikeréről és Milák Kristóf hiányáról is beszélt.

2024. 02. 15.
váltó
Videó

Sikeres magyar délelőtt az úszó-vb-n: mindhárom egység továbbjutott, újabb váltó szerzett kvótát

Az egyikük lehet, hogy hiába jutott az esti középdöntőbe, nem indul el ott.

2024. 02. 11.

A férfi és a női 4x100 méteres magyar gyorsváltó ott lesz az olimpián

A magyar női staféta nem állt rajthoz Dohában, de az időeredmények alapján az ötkarikás mezőny tagja lett.

2023. 07. 27.

Németh Nándor vb-nyolcadik lett 100 méter gyorson

Fantaszikus volt a mezőny, a női 4x200 m gyorsváltónak is szurkolhatunk még.

2022. 02. 16.

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

A nők 1500 méteres versenyén Jászapáti Petrát az elődöntőben, Kónya Zsófiát a negyeddöntőben zárták ki.

2021. 10. 24.

Ezüstérmes lett a férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya-vk-n

Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang és Krueger John-Henry mellett a fináléban Nógrádi Bence kapott szerepet.

2021. 06. 09.

Újabb magyar úszóváltó indulhat a tokiói nyári olimpián

A váltók tagjainak névsorát, továbbá az egyéni távokon indulókat Sós Csaba szövetségi kapitány állítja össze június végén.

2021. 01. 24.

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: Negyedik helyen zárt az olimpiai bajnok magyar férfi váltó

Végül Hollandia győzött az olasz és az orosz kvartett előtt.