Rovat
Sport

atlétikai világbajnokság

2023. 11. 11.

Sebastian Coe: Pozitív környezeti és társadalmi örökséget hagyott a budapesti atlétikai vb

Kiemelt cél volt, hogy az esemény örökségeként a magyar emberek aktívabb és egészségesebb életmódot éljenek.

2023. 10. 21.

Dunai II Antalt és a budapesti atlétikai vb önkénteseit is díjazta a Nemzetközi Fair Play Bizottság

A magyar kormány javasolni fogja az ENSZ-nek, hogy május 19. legyen a fair play világnapja.

2023. 10. 17.

Ezt mondta Sebastian Coe a NOB-tagnak választott Fürjes Balázsról

A magyar sportvezetőt a Nemzetközi Olimpiai Bizottság Mumbaiban zajló közgyűlésén választották meg állandó tagnak.

2023. 10. 10.

A magyar bajnok atlétát nagyon megviselte, hogy nem indulhatott a budapesti vb-n

Ismét az motiválja, hogy kijusson az olimpiára.

2023. 10. 08.

Óriási szakmai és közönségsiker lett a budapesti atlétikai világbajnokság

A szurkolók részéről a létező legnagyobb dicséretet kapta a nyári világesemény.

2023. 09. 19.

Videón a budapesti atlétikai világbajnokság legcsodálatosabb pillanatai

Pontosan egy hónapja kezdődött Magyarország történetének legnagyobb sporteseménye.

2023. 09. 12.

Erőn felül teljesítettek az önkéntesek a budapesti atlétikai vb-n

Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár megajándékozta az önkénteseket a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetemen.

2023. 09. 06.

Szenzációs részletek derültek ki a budapesti atlétikai vb kabalafigurájáról - videó

Elképesztő munkát végzett a magyar rackajuh.

A budapesti atlétikai-vb sztárja indulni fog a Gyémánt Liga döntőjében is

A hatszoros világbajnok futó Budapesten 100 és 200 méteren, valamint a 4x100 méteres váltóval is diadalmaskodott.

2023. 08. 31.

A budapesti volt minden idők legjobb atlétikai világbajnoksága

A világ egyik legismertebb portálja minden elemében dicsérte az eseményt.

2023. 08. 30.

Drámai esések, fékevesztett ünneplés, legendás bajnokok és Youhuu - ezek voltak az atlétikai-vb legemlékezetesebb pillanatai

Felejthetetlen élményekkel gazdagodtunk a budapesti világbajnokság kilenc napja alatt.

2023. 08. 28.

Fantasztikus nézettsége volt a budapesti atlétikai világbajnokságnak

Rekordok születtek a Nemzeti Atlétikai Központban és a közmédia sportcsatornáján is.

Az összefogás világsikere volt a budapesti atlétikai világbajnokság

Fürjes Balázs hangsúlyozta, Magyarország történetének eddigi legnagyobb sporteseménye minden tekintetben világsiker lett.

Németh Balázs: Sokkal jobb volt, mint amit megálmodtunk

Az atlétikai világbajnokság hatásait ki kell használni.

Drámai véget ért az atlétikai világbajnokság, Verstappen rekordot döntött, Szoboszlai megdöbbentő nyilatkozatot tett

Ezek voltak a vasárnapi nap legfontosabb sporthírei, napi összefoglaló.

Fantasztikus rendezés, kilenc napnyi csoda, százmilliók beszéltek a magyarországi atlétikai vb-ről

Teljes közönségsikert hozott a rendezvény, a magyar atlétika, a magyar sport és az ország is óriásit nyert ezzel a világbajnoksággal.

2023. 08. 27.

Óriási népünnepélyt hozott az atlétikai-vb zárása

Hetven országból 6000 futó versenyzett a maratoni táv útvonalán kijelölt pályán.

2023. 08. 26.

Döbbenetes volt, amikor 35 ezer ember egyszerre hördült fel a vb legjobban várt sztárja miatt

Hihetetlen országos csúcsokat értek el a magyar atléták, drámai hajrát hozott a leggyorsabb futók versenye Budapesten.

Schmidt Ádám: A maratoni verseny mérföldkő az atlétikai vb-n, van mire büszkének lennünk

Több mint egymilliárd néző a lehető legszebb arcát láthatta Budapestnek.