A Fradi kapusedzője elmondta, mennyire izgult újonc kapusáért a derbin

Tökéletes teljesítménnyel mutatkozott be.

2023. 10. 29.

Sztankovics a Fradi-szurkolókat és a kapusát dicsérte megnyert derbi után

A Fradi szerb edzője elmondta, hogy a Dibusz Dénes helyére beugró Varga Ádám elsírta magát a meccs után.

A Fradi hőse elmondta, mikor tudta meg, hogy Dibusz helyett kell védenie a derbin

Varga Ádám remek védéseket mutatott be az Újpest elleni rangadón.

2023. 06. 24.

Minden éremből jutott a magyar kajak-kenusoknak az Európa Játékokon

A zárónapon minden döntőben érdekelt volt magyar egység.

2023. 06. 12.

Már a negyedik magyar focistát igazolta le idén nyáron a Fradi

Ezzel jelenleg összesen tizenegy magyar labdarúgó van az FTC első keretében.

2023. 06. 02.

Az olimpiai ezüstérmes Varga Ádám a királykategória új világbajnoka akar lenni

A 23 éves kajakos a legutóbbi két világkupán simán legyőzte az olimpiai bajnok Kopasz Bálintot.

2023. 02. 18.

A Fraditól kölcsönkapott kapus hatalmasat hibázott a Groupama Arénában

Adama Traoré köszönte szépen és kihasználta a hibát.

2022. 09. 04.

A magyarok újabb öt érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon

Varga Ádám az 1000 méteres versenyhez hasonlóan 500 egyesben is aranyérmes lett.

2021. 10. 31.

Megtaláltuk Hosszú Katinka, Nagy László és Dávid Kornél utódját is

Az olimpiai ezüstérmes kajakos, a sokoldalú kerékpáros és a legújabb vízilabdás testvérpár idősebbik tagja is ott van a jövő magyar sztárjai között.

2021. 08. 05.

Kozák és Csipes egymás ellen, öt magyar érem születhet a csütörtöki kajak-döntőkben

Csizmadia Kolos és Tótka Sándor is bejutott a K-1 200 méteres fináléba, Kopasz Bálint és Nádas Bence 1000 párosban mehetnek éremért.

2021. 08. 04.

Fantasztikus magyar hajrá hosszútávúszásban, remekül szerepeltek kajakosaink az előfutamokban

Ez történt a tokiói nyári olimpiai játékok szerdai napjának hajnali programjában.

Kozák és Csipes futamgyőztesként jutott tovább, Csizmadia Kolos olimpiai csúcsot döntött

Az olimpiai bajnok Kopasz Bálint a Nádas Bencével alkotott párosban is elképesztően ment.

2021. 08. 03.

Ha valaki megérdemli az olimpiai aranyérmet, az Kopasz Bálint

Hüttner Csaba szövetségi kapitány egy dél-afrikai gyémánttal jutalmazná a friss olimpiai bajnok kajakost.

Kopasz Bálint: Nem buliztam, nem barátkoztam senkivel, lemondtam a magánéletről

Az ezüstérmes Varga Ádám magáénak érzi Kopasz Bálint aranyérmét is.

Varga Ádám: Kimondani is hihetetlen, hogy olimpiai ezüstérmes vagyok

Az ötkarikás újonc, 21 éves kajakos nagyon boldog volt a második hellyel.

Kopasz Bálint arany-, Varga Ádám ezüstérmes K-1 1000 méteren

1968 után született újra magyar olimpiai bajnoki cím a kajak-kenu királyszámában.

Kopasz Bálint olimpiai bajnok K-1 1000 méteren, Kozák Danutáék bronzérmesek K-2 500 méteren

Varga Ádám második lett K-1 1000 méteren, míg a Csipes, Medveczky páros a negyedik helyen zárt.

A Kozák-Bodonyi kettős megdöntötte Kovács Katalin és Janics Natasa olimpiai csúcsát

Kopasz Bálint is olimpiai csúccsal jutott a döntőbe. Kedden hajnalban öt magyar hajó lesz érdekelt a finálékban.

2021. 08. 02.

Csipes Tamaráék tönkreverték a mezőnyt, remekeltek a magyar kajakosok

A Kozák Danuta, Bodonyi Dóra páros és a világbajnok Kopasz Bálint is magabiztos győzelemmel kezdte az olimpiai előfutamot.

2021. 05. 29.

Kozák Danuta duplázott, Varga Ádám ismét legyőzte a világbajnok Kopasz Bálintot

A kajakosok és kenusok válogatóversenyén az olimpiai, illetve az Európa-bajnoki csapatba kerülés a tét.