2024. 04. 11.

Új magyar sportcsillag született csütörtökön

A 15 éves tehetség az új korosztályos rekordjával idén felnőtt világbajnok lett volna.

Milák Kristófot legyőzték az úszó országos bajnokságon

Milák újabb két érmet szerzett, Jackl Vivien olimpiai szinttel nyert a Duna Arénában.

2024. 04. 10.

Telegdy-Kapás Boglárka megkönnyezte a szenzációs sikerét

Az éppen a döntőjére készülő Telegdy Ádámra is hatással volt a felesége eredménye.

Milák Kristóf újabb csodás teljesítménnyel bejelentkezett az olimpiai éremre

Az ob-n 200 méteres pillangóúszásban olyan idővel tért vissza, amivel dobogóra állt volna az idei világbajnokságon, majd 50 gyorson egyéni csúccsal nyert.

Hosszú Katinka elárulta, kijut-e az olimpiára - videó

A háromszoros olimpiai bajnok hétfőn bronzéremmel tért vissza az országos bajnokságon.

úszás
Videó

Döbbenetes, amit Milák Kristóf művel az úszóbajnokságon

A 200 méteres pillangóúszás olimpiai, világ- és Európa-bajnoka, világcsúcstartója tönkreverte a mezőnyt.

2024. 04. 09.

Milák-csoda az úszóbajnokságon

Milák a vb-bronzérmes Németh Nándort is legyőzte 100 méter gyorson. Hosszú Katinka bronzérmes lett 200 vegyesen.

2024. 04. 04.

Milák Kristóf mellett még egy nagy visszatérője lesz az úszó országos bajnokságnak

Mindkét olimpiai bajnok több hónap kihagyás után áll rajtkőre a Duna Arénában.