Elképesztő siker: világbajnokok lettek a magyar vitorlázók

Berecz Zsomborék magabiztosan értek fel a csúcsra.

2023. 12. 02.

Döntős a magyar csapat a világ egyik legrangosabb vitorlásversenyén

A csapatvilágbajnokságnak tekintett viadalon az olaszokkal és a hollandokkal kell megküzdeni a győzelemért.

2023. 07. 21.

Az olimpiai ezüstérmes vitorlázó Berecz Zsombor lett a magyar válogatott kapitánya

A Magyar Vitorlás Szövetség főtitkára elmondása szerint a magyar szakember munkáját egy háromszoros olimpikon is segíti majd.

2021. 12. 28.

Az elmúlt 25 év legjobb magyar szereplését még a legnagyobbak is megkönnyezték

Nézze meg a 2021-es tokiói olimpia tíz-tíz legemlékezetesebb magyar és nemzetközi pillanatát!

2021. 12. 24.

A szmokingos puccparádén együtt röhögtünk, az olimpián meg együtt sírtunk

A magyar sport egyik leghátborzongatóbb és leggyönyörűbb 2021-es története volt a vitorlázó Berecz Zsombor olimpiai ezüstérme.

2021. 12. 17.

Berecz Zsombor a világ ötödik legjobb vitorlázója

Az első ötvenben még egy magyar vitorlázó található, a Repülőhollandiban 14-szeres világbajnok Majthényi Szabolcs.

2021. 08. 05.

Berecz Zsombor útja az agárdi vitorlástábortól az olimpiai ezüstig

A Velencei-tóról indulva lett a sportág legendája a világ- és Európa-bajnok, olimpiai érmes sportoló.

2021. 08. 03.

Szenzációs napot zártak a magyarok az olimpián

Öt érem, köztük két arany, egyetlen nap alatt.

Így ünnepelte meg fantasztikus olimpiai ezüstérmét Berecz Zsombor - videó

Nézze meg az éremfutamról és az ünneplésről készült videós összeállításokat!

Berecz Zsombor: Boldog vagyok, ez volt az utolsó tánc, soha többet nem versenyzem olimpián

A finndingiben ezüstérmet nyerő magyar vitorlázó a tőle megszokott őszinteséggel nyilatkozott versenye után a magyar újságíróknak Enosimában.

Olimpiai ezüstérmes a vitorlázó Berecz Zsombor!

A magyar hajós az éremfutam megnyerésével szerezte meg a történelmi érmet.

2021. 08. 02.

Biztosan érmekért szoríthatunk az olimpia keddi versenynapján

Éjszaka a kajakosok, délelőtt Lőrincz Tamás és Berecz Zsombor lehet a magyarok hőse.

2021. 08. 01.

A felemás magyar vasárnap legjobb képei a tokiói olimpiáról

Volt minek örülni, de volt miért bosszankodni, és volt kivel együtt sírni a játékok kilencedik versenynapján.

Így lehet olimpiai bajnok a vitorlázó Berecz Zsombor

A magyar világbajnok egy jó futammal és némi szerencsével sporttörténelmet írhat.

Berecz Zsombor második helyen jutott be a Finndingi éremfutamába

A magyar világbajnok mindkét vasárnapi futamban a negyedik helyen zárt. Kedden harcolnak az érmekért.

Berecz Zsombor számára az aranyérem elérése sem lehetetlen küldetés

Az 1980-as moszkvai olimpián repülőhollandiban bronzérmes Detre Szabolcs szeretné megélni, hogy bővüljön az olimpiai érmes magyar vitorlázók csoportja. Interjú.

2021. 07. 31.

A női vízilabda-válogatott a csoportelsőségért, Berecz Zsombor az éremfutamért küzd vasárnap

Az olimpia kilencedik napjának programjában öt magyar atlétának és a női asztalitenisz csapatnak is drukkolhatunk.

Berecz Zsombor nyolc futam után is érmes helyen áll

A magyar vitorlázó összetettben a harmadik jelenleg.

2021. 07. 30.

Berecz Zsombor: Nem könnyű a helyzetem

A magyar vitorlázó eddig nem találja az elejét a futamoknak, mégis a harmadik helyről várja a folytatást.

2021. 07. 29.

A vitorlázó Berecz hat futam után harmadik helyen áll a tokiói olimpián

A világ- és Európa-bajnok magyar vitorlázót a címvédő brit Giles Scott és a spanyol Joan Cardona előzi csak meg a harmadik versenynap után.