Drámai meccset nyert a Juventus, élre állt az olasz bajnokságban

Horizontal
Juventus Polish forward Arkadiusz Milik (R), Juventus Polish goalkeeper Wojciech Szczesny (C) and Juventus American midfielder Weston McKennie (L) celebrate the victory of their team at the end of the Italian Serie A football match Juventus vs Hellas Verona at the “Allianz Stadium” in Turin on October 28, 2023. Juventus won 1-0 over Verona. (Photo by MARCO BERTORELLO / AFP)
Az olasz labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában a Juventus egy 97. percben lőtt góllal 1-0-ra legyőzte a Hellas Verona csapatát a torinói Allianz Stadionban.

A Zebrák az egész mérkőzésen hatalmas mezőnyfölényben futballoztak, a csapata olasz válogatott támadója, Moise Kean a 13. percben és az 53. percben is lőtt egy gólt, de mindkét találatot elvették videózás után.

A második félidőben a Juventus már szinte egykapuzott, de folyamatosan kihagyta a helyzeteit. A 96. percben aztán drámai módon mégis meg tudta nyerni a meccset. Egy jobb oldali beadás után a csereként beállt Arkadiusz Milik fejelt közelről a jobb kapufára, a kipattanót pedig a 23 éves Andrea Cambiaso közelről a kapuba passzolta.

Drámai meccset nyert a Juventus Forrás: AFP/Marco Bertorello

A Juventus ezzel sorozatban a harmadik hazai meccsét nyerte meg a Serie A-ban, győzelmével pedig a tabella élére ugrott.