Sport

New York Knicks

2023. 12. 20.

Egy táncoló óriáskutya kergette őrületbe a nézőket az NBA-meccsen - videó

LeBron James csapatának, a Los Angeles Lakersnek négylábú szurkolója fergeteges hangulatot csinált a New York elleni meccsen.

2023. 11. 29.

Felfordulást hozott az NBA-be a korábban soha nem használt szabály

Kicsit furcsa volt az utolsó negyed, ismerte el az új szabállyal jól járó csapat játékosa is.

2023. 03. 22.

Meghalt az NBA egyik legnagyobb legendája

A New York Knicks egykori centere hihetetlen győzni akarásáról volt híres: a kosaras combizomszakadással lépett pályára az 1970-es döntőben.

2022. 11. 10.

Michael Jordan óta senki nem csinált ilyet az NBA-ben

Győzelemmel ünnepelte edzője véglegesítését a Nets.

2022. 04. 07.

Huszonegy pontos hátrányból állt fel az NBA szupercsapata New Yorkban

A Brooklyn Nets fordításában kulcsszerepet játszó Kevin Durant és Kyrie Irving 42-43 percet játszott a győzelem érdekében.

2021. 12. 23.

Műtétje után hónapokig nem játszhat a New York Knicks irányítója

A 2011-ben az alapszakasz legjobbjának választott, 33 éves NBA-kosaras pályafutását több térdsérülés is jelentősen befolyásolta.

2021. 11. 11.

Egyre jobb formába lendül a címvédő az NBA-ben

A Milwaukee Bucks csapatában négyen is tíz pont felett dobtak a New York Knicks elleni meccsen.

2021. 10. 18.

Továbbra is a New York Knicks a legértékesebb csapat az NBA-ben

A címvédő Milwaukee Bucks csak 17. a rangsorban.

2021. 05. 28.

Botrányos eset történt az NBA-meccsen, leköpték a vendégek játékosát - videó

Az Atlanta sztárját, Trae Youngot az egyik nézőtéren álló Knicks-szurkoló leköpte a Madison Square Gardenben rendezett meccsen.

2021. 02. 28.

Az NBA történelmének legnagyobb balhéjában a sörrel lelocsolt játékosok verték a szurkolókat

Az amerikai profi kosárlabdaliga botrányai közül kiemelkedik az Indiana Pacers-Detroit Pistons meccs.

2021. 02. 10.

Nem LeBron James csapata az NBA legértékesebb csapata

Továbbra is a keleti parton kell keresni a lista első helyezettjét.

2021. 01. 18.

A Knicks simán kiütötte a Celticset az NBA-ben

A bostoni csapat egymást követő öt győzelem után kapott ki, míg ellenfele éppen öt vereség után nyert.

2020. 09. 27.

A sírból hozta vissza karrierjét a legsikeresebb amerikai kosarassztár

Carmelo Anthonyt sokféleképpen lehet megítélni, de egyvalamit senki sem vehet el tőle: ő a legjobb amerikai kosaras olimpikon.

2020. 06. 18.

Az NBA-nek csalnia kellett 1985-ben, hogy Patrick Ewing megmenthesse

Bemutatjuk az amerikai sportok egyik leghíresebb összeesküvés-elméletét: így akarták megmenteni az NBA-t.

2020. 06. 05.

Az NBA egyik legértékesebb klubja új edzőt keres

A posztra a Chicago Bulls és a Minnesota Timberwolves korábbi mestere a legesélyesebb.

2020. 05. 26.

A történelmi zsákolás, aminek Michael Jordan a rossz oldalán volt - videó

Talán ez is kellett ahhoz, hogy a Chicago Bulls felébredjen.

2020. 05. 08.

Szakadt combizommal nyerte meg az NBA-t a New York-i kosárhős

50 évvel ezelőtt Willis Reed járni is alig bírt, segítségével mégis bajnok lett története során először a Knicks.