Ami nem sikerült a budapesti vb-n, az összejött Eugene-ben a rúdugrás svéd világsztárjának

Látni kell, hogyan dőlt meg 24 év után a 2000 méteres síkfutás világcsúcsa - videó

Elképesztően nagyot futott a norvég sztáratléta.

2023. 09. 06.

A budapesti atlétikai-vb sztárja indulni fog a Gyémánt Liga döntőjében is

A hatszoros világbajnok futó Budapesten 100 és 200 méteren, valamint a 4x100 méteres váltóval is diadalmaskodott.

2023. 08. 31.

A budapesti atlétikai-vb sztárja Zürichben is legyőzhetetlen volt

A három aranyérmet szerző amerikai futó az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat zürichi versenyén is kiválóan szerepelt.

2023. 07. 24.

Európa-csúcsok és szenzációs eredmények a budapesti vb előtti utolsó Gyémánt Liga-versenyen

Több számban is megdőlt a világ idei legjobb eredménye a londoni eseményen.

2023. 07. 21.

Újabb elképesztő világcsúcsot futott a kenyai sztáratléta - videó

Idén már harmadszor döntött világcsúcsot.

2023. 06. 10.

Elképesztő világcsúcs dőlt meg az atlétikai Gyémánt Liga-versenyen

Halász Bence a negyedik helyen zárt kalapácsvetésben.

2023. 05. 05.

Már a Gyémánt Liga nyitónapján rekordokat döntöttek a sztáratléták

Három versenycsúcs is megdőlt Dohában.

2022. 07. 01.

Minden idők legjobb szabadtéri ugrása a nemsokára Magyarországra érkező sztáratlétától - videó

Fantasztikus formában várja az év legfontosabb versenyeit a lányok kedvence.

2022. 06. 18.

Halász Bence alig maradt le a dobogóról a párizsi atlétikai Gyémánt Liga-viadalon

A szombathelyi kalapácsvető 76,32 méterrel zárt.

2022. 06. 16.

Duplantis a világ idei legjobb eredményével nyert az oslói Gyémánt-Liga versenyen

A svédek olimpiai és Európa-bajnoka 6 méter felett végzett rúdugrásban.

2022. 05. 29.

Megvédte címét a Gyémánt Ligában az olimpiai bajnok sprinter

Szinte minden számban az esélyesek nyertek Eugene-ben.

2022. 05. 28.

Újabb Gyémánt Liga-versenyt nyert meg az idei Gyulai István Memorial legnagyobb sztárja

Az oregoni világbajnokság főpróbája már az első napon remek eredményeket hozott.

2022. 05. 24.

Az olaszok olimpiai bajnoka kihagyja az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat következő versenyét

A sprinter első olaszként nyerte meg a férfi 100 méteres síkfutást az olimpián, Tokióban Európa-rekorddal győzött, majd a 4x100 méteres váltóval is aranyérmes lett.

2022. 05. 21.

Hosszú sérülés után egyéni csúcsot futott a magyar atléta a Gyémánt Ligában

Alig hét másodpercre volt a nyári Európa-bajnokság kvalifikációs szintjétől.

2022. 05. 20.

Sztárparádé várható a világ atlétikapályáin a következő hetekben

Két-három naponta rendeznek majd olyan versenyeket, amikről hiba lenne lemaradni.

2022. 05. 13.

Elképesztően nagy dobással nyert a grenadai gerelyhajító a Gyémánt Ligában - videó

Csak négy nagyobb eredményt jegyezhettek fel korábban a sportág történetében.

2022. 05. 09.

Zürich és Brüsszel lesz az atlétikai Gyémánt Liga döntőinek házigazdája

A pénteken, Dohában kezdődő idei szezonban szintén Zürich rendezi a döntőt szeptember 7-én és 8-án.

2022. 05. 06.

Törölték a Gyémánt Liga-sorozat kínai versenyeit

A koronavírus-járvány miatt döntöttek így.

2022. 03. 18.

Kizárták a Gyémánt Ligából az orosz és fehérorosz atlétákat

Az orosz és fehérorosz sportolók a belgrádi fedett pályás világbajnokságon sem vehetnek részt.