2022. 08. 15.

Megszületett a gyermeke az olimpiai bajnok kajakosnak

A sportág örökös bajnoka jövőre mindenképpen szeretne visszatérni.

2022. 07. 12.

A naplementében mutatta meg gömbölyödő pocakját a magyar olimpiai bajnok sportolónő - fotó

A 28 éves kajakos és a férje már nagyon várják a kisbabájukat.

2022. 02. 17.

Babát vár az olimpiai bajnok magyar kajakos

Férjével és edzőjével kihasználják, hogy idén nem versenyeznek.

2021. 09. 13.

Négy új örökös bajnok a kajak-kenu szövetség dicsőségfalán

A tokiói olimpián volt az idén 80 éves szövetség második legeredményesebb szereplése.

2021. 08. 07.

Kozák Danuta hat arany után kezdi elhinni magáról, hogy jó kajakos

Csipes Tamara szerint az aranyéremhez arra volt szükség, hogy a magyar lányok dühből álljanak be a rajtgépbe.

Így szerzett olimpiai aranyat a magyar női kajaknégyes

Csodálatos teljesítménnyel lett olimpiai bajnok Kozák Danuta, Csipes Tamara, Kárász Anna és Bodonyi Dóra.

Sorozatban harmadszor olimpiai bajnok a női kajaknégyes

Kozák Danuta minden idők legsikeresebb magyar női olimpikonja lett.

2021. 08. 03.

Ha valaki megérdemli az olimpiai aranyérmet, az Kopasz Bálint

Hüttner Csaba szövetségi kapitány egy dél-afrikai gyémánttal jutalmazná a friss olimpiai bajnok kajakost.

Kozák Danuta még nem dolgozta fel, hogy nem a másodikak lettek

Bodonyi Dóra abban látta a hibát, hogy a rajtnál nagyon beragadtak.

Kozák Danutáék bronzérmesek, Csipes Tamaráék negyedikek K-2 500 méteren

A Lisa Carringtonnal felálló új-zélandi egység verhetetlen volt ezen a napon.

Kopasz Bálint olimpiai bajnok K-1 1000 méteren, Kozák Danutáék bronzérmesek K-2 500 méteren

Varga Ádám második lett K-1 1000 méteren, míg a Csipes, Medveczky páros a negyedik helyen zárt.

A Kozák-Bodonyi kettős megdöntötte Kovács Katalin és Janics Natasa olimpiai csúcsát

Kopasz Bálint is olimpiai csúccsal jutott a döntőbe. Kedden hajnalban öt magyar hajó lesz érdekelt a finálékban.

2021. 08. 02.

Csipes Tamaráék tönkreverték a mezőnyt, remekeltek a magyar kajakosok

A Kozák Danuta, Bodonyi Dóra páros és a világbajnok Kopasz Bálint is magabiztos győzelemmel kezdte az olimpiai előfutamot.

2021. 06. 06.

Két-két arany- és ezüstérmet nyertek a magyarok a kajak-kenu-Eb 5000 méteres számaiban

Noé Bálint és Bodonyi Dóra győzött, míg Fodor Nicholas és Horányi Dóra második lett Poznanban.

2021. 06. 05.

Kopasz Bálint, Gazsó Alida Dóra és a Kozák Danuta-Bodonyi Dóra-páros is aranyérmes a kajak-kenu Eb-n

A magyarok remek eredményeket értek el a poznani Európa-bajnokság szombati versenynapján.

2021. 02. 26.

Portugáliába ment edzőtáborozni az ötszörös világbajnok kajakos

Bodonyi Dóra hat hétig lesz távol.

2020. 09. 27.

Két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a magyarok a szegedi kajak-kenu világkupán

Bodonyi Dóra és Adolf Balázs győzelme mellett további két érmet szereztek a mieink a leghosszabb távon.

2020. 08. 24.

Csipes Tamara három aranyérmet nyert a kajak-kenu ob-n

Medveczky Erikának is két aranya van. Az Adolf Balázs, Fejes Dániel kenus duó ezúttal is lesöpörte a mezőnyt.

2019. 10. 15.

Az ötszörös világbajnok Bodonyi Dóra a kajak-kenu sport örökös bajnoka lett

Bodonyi nyolcszoros világbajnok társa reméli, jövőre már olimpiai bajnokként ünnepelhetnek.