A magyar másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Merkantil Bank Liga) 17. fordulójának vasárnapi rangadóján az MTK Budapest hazai pályán 1-1-s döntetlent játszott a PMFC ellen.

A forduló előtt harmadik helyen álló MTK Budapet a két ponttal előtte álló, veretlenül második Pécsi MFC-t fogadta.

Az MTK a 18. percben szerzett vezetést, amikor

Zuigeber bal oldali beadása után a tizenegyes pontnál érkező Stieber Zoltán a jobb felső sarokba lőtt (1-0). A hazai csapat nem sokáig örülhetett, a 27. percben Svedjuk jobb oldali beadása után Hadaró Valentin a jobb felsőbe bombázott (1-1).

Az első félidőben újabb gól nem esett, így 1-1-s döntetlennel mentek a csapatok a szünetre.

A 64. percben Rúsz Márton játékvezető nagyot hibázott:

Stieber kiugratását követően Kovács Mátyás adott be balról, majd Zuigeber talált a kapuba, de a bíró les miatt érvénytelenítette az MTK gólját, hibásan.

A 88. percben a vendégek játékosát, Szeles Tamás második sárga lappal kiállította a játékvezető,

de a hátralévő idő már nem volt elég arra az MTK-nak, hogy megnyerje a meccset, így 1-1-es végeredmény született, így a PMFC továbbra is veretlen.

A pontosztozkodással a PMFC maradt a második, az MTK pedig a harmadik helyen.