A másodosztályban szereplő Gyirmót lesz a címvédő FC Fehérvár ellenfele a labdarúgó Magyar Kupa negyedik fordulójában, a tizenhat közé jutásért. A bajnoki címvédő DVSC-TEVA Nyíregyházán szerepel, az NB II-be visszasorolt Ferencváros az élvonalbeli PMFC-Pécs Plaza csapatát fogadja.

Csütörtökön kora este az is eldőlt, hogy a Bonyhád lesz az FC Sopron ellenfele, miután az NB III-ban szereplő együttes 1-0-ra nyert a másodosztályú Haladás ellen.

A mérkőzések hivatalos időpontja október 25., 13 óra 30 perc. Ettől abban az esetben lehet eltérni, ha erről a két klub megegyezik egymással, és a módosítást a kupa versenybizottsága jóváhagyja.

A párharcok egy meccsen dőlnek el, döntetlen esetén 2x15 perces hosszabbítás következik, majd - amennyiben szükséges - következnek a tizenegyesek.