Sport

országos bajnokság

2023. 12. 11.

Világbajnok bokszlegenda lesz a sztárvendég az ökölvívó magyar bajnokságon

A bajnokság első két napján jelképes összegért lehet belépőket venni, és az összeget egy beteg kisfiú megsegítésére ajánlja fel a szövetség.

2023. 07. 07.

Márton Anita és Szikszai Róbert nyerte a diszkoszvetést az atlétikai országos bajnokságon

Az augusztusi világbajnokság tesztversenyét már az új Nemzeti Atlétikai Központban rendezik.

2023. 06. 25.

Valter Attila óriási fölénnyel védte meg az országos bajnoki címét

A mentőkre is szükség volt a 170 kilométeres távon, ahol a dobogóért óriási csata zajlott.

2022. 06. 24.

Vas Kata Blanka sorozatban harmadszor aranyérmes az országúti kerékpáros ob-n

Fölényes sikert aratott a Pannonhalma környéki 89,3 kilométeres távon.

2022. 04. 25.

Több mint félezren indultak el a karate magyar bajnokságon

A hétvégi eseményen a világ- és többszörös Európa-bajnoki érmes Tadissi Martial és a Tokióban olimpiai bronzérmet nyert Hárspataki is megvédte címét.

Kislányként fotót kért Hosszú Katinkától, most vele együtt az összes példaképét legyőzte

A fiatal úszónő hajnalig beszélgetett a családjával a nem mindennapi bravúrról.

2022. 04. 21.

Milák Kristóf a világ idei legjobbját úszta az ob-n, Hosszú Katinka is nyert

Az olimpiai és világbajnok úszó 200 méter pillangón remekelt a Debrecenben zajló úszó országos bajnokság csütörtöki versenynapján.

2021. 08. 22.

Nádas Bence és Lucz Anna is győzött 200 méteren egyesben a kajak-kenu ob-n

A kenusoknál ugyanezen a távon Korisánszky Dávid és Balla Virág végzett az első helyen.

2021. 03. 27.

Milák Kristóf újabb országos csúcsa az úszó ob-n

A 100 méter pillangó mellett 200 méter gyorson is győzött szombaton.

2021. 03. 14.

Jászapáti Petra újabb három aranyat nyert a rövidpályás-gyorskorcsolya ob-n

A férfiaknál nem indult az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang sem az országos versenyen.

2020. 12. 20.

Két címvédés a csapatversenyekben, négy duplázó a két döntős napon a vívó-ob-n

Férfi tőrben teljesen megismétlődött a tavalyi döntő, megint 45-44-re győzött a Törekvés SE az UTE ellen.

2020. 12. 09.

Így kapott ki a világcsúcstartó Milák Kristóf 200 méter pillangón - videó

Kenderesi Tamás nyerte a szám döntőjét az országos bajnokságon.

Kapás Boglárka rosszul lett az úszó országos bajnokság döntője előtt

Milák Kristóf, a szám világcsúcstartója, kikapott 200 méter pillangón a döntőben.

2020. 12. 06.

Hosszú Katinka fontos bejelentést tett

A világklasszis úszónak az olimpiára való felkészüléséhez most edzésekre van szüksége.

2020. 11. 30.

A világbajnok öttusázó is elindul a vívó ob-n

Demeter Bence leküzdötte a koronavírust is, és egyre jobb formát mutat.

2020. 10. 27.

Szerdán rajtol a felnőtt ökölvívó országos bajnokság

Több mint százhatvan bokszoló lép majd szorítóba.

2020. 09. 04.

Több mint 180 versenyautó lesz a másfél napos viadalon Egerben

Rendkívül különleges rali lesz hétvégén.

2020. 07. 29.

Rekordszámú nevezés az evezős országos bajnokságon

A magyar válogatott minden tagja elindul a szerdától vasárnapig tartó versenyen.

2020. 05. 29.

Strandröplabda ob - Két forduló és a döntő lesz idén a bajnokságban

Az idei ob-nak - a tavalyi kiíráshoz hasonlóan - eredetileg négy plusz egy helyszíne lett volna.