Hét gólt lőtt a Bayern München

Football: Bundesliga - day 3: VfL Bochum v Bayern Munich Horizontal
Bayern Munich's German midfielder Serge Gnabry (5thL) is celebrated by teammates for scoring the 0-6 goal during the German first division Bundesliga football match VfL Bochum v FC Bayern Munich in Bochum, western Germany, on August 21, 2022. (Photo by SASCHA SCHUERMANN / AFP) / DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO
A Bayern München a Bundesliga vasárnap esti meccsén igazi erődemosntrációt tartott, 7-0-ra nyert a Bochum otthonában.

A Bayern München már a 4. percben vezetést szerzett Leroy Sané góljával, majd a 25. percben megszerezte első gólját a Bayern játékosaként a holland Mathijs De Ligt. Az első félidőben betalált még Coman és Mané is, így gyakorlatilag már az első félidőben eldőlt a három pont sorsa.

A Bayern München nem kegyelmezett a Bochumnak Forrás: AFP/Sascha Schuermann

Fordulás után Mané lőtt gólt tizenegyesből, majd egy öngól után Gnabry is betalált, így 7-0-ra nyert a Bayern.

A Bayern három forduló után is hibátlan, vezeti a német bajnokságot, Mané pedig a góllövőlistát holtversenyben többek között csapattársával, Musielával, három góllal