Belga csapat ellen vívhatja ki a főtáblára jutást a MOL Fehérvár

VOETBAL FOOT FOOTBALL LUIK EUROPEALEAGUE
Standard's Zinho Vanheusden (C) pictured before the start of a soccer match between Belgian Standard de Liege and Serbian soccer club FK Vojvodina, Thursday 24 September 2020 in Liege, in the third qualifying round for the UEFA Europa League. BELGA PHOTO YORICK JANSENS
A francia Reims ellen óriási bravúrral továbbjutó MOL Fehérvár a belga Standard Liege otthonában lép pályára 2020. október 1-én. Az egymeccses playoff győztese jut majd fel az Európa-liga főtáblájára.

A belga csapat a szerb Vojvodina ellen lépett pályára hazai pályán és hosszabbítás után 2-1-re nyert. Az első gólt a 47. percben Felipe Avenatti szerezte. A Vojvodina egyenlítő gólja a 75. percben született meg, Petar Bojic révén. 90 perc után is 1-1 volt az állás, jöhetett a hosszabbítás. A ráadás első percében Selim Amallah újabb találatával ismét a belgák jutottak előnyhöz, amelyet a 120. percig meg is őriztek.

2020. október 1-én tehát Standard Liege-MOL Fehérvár meccset rendeznek az Európa-liga playoff-körében.