Élő:
A góllövőlistát vezető Szalai Ádám ismét betalált a német labdarúgó-bajnokságban, de csapata, a Mainz 2-1-re kikapott a Werder Bremen otthonában.

A magyar válogatot csatár a második félidőben egy pazar fejessel egyenlített, de a hajrában a brémaiak behúzták a meccset. Szalai így a Bayern München csatárával, Mandzukiccsal holtversenyben, nyolc góllal vezeti a Bundesliga góllővőlistáját, a Mainz összesen 13 gólt rúgott az idei szezonban. A magyar Bundesliga-rekordot Vasile Miriuta és Détári Lajos tartja, mindketten 11-11 gólt szereztek egy német idényben.

Szalai gólja:

A Leverkusen 3-2-re legyőzte otthon a Düsseldorfot, így a negyedik helyen áll, és tapad az élbolyra. A hazaiaktól 2-1-nél, a 65.percben kiállították Rolfest.