Hatalmas meglepetés: kikapott a hibátlan mérleggel alapszakaszgyőztes Fradi

FTC, Fradi, ferencváros, vízilabda,
Az Eger nagy meglepetésre megverte a Fradit
Az Eger hazai környezetben egy góllal legyőzte szombaton a százszázalékos mérleggel alapszakaszgyőztes FTC-t, ezzel egyenlített a női vízilabda ob I elődöntőjében zajló párharcban.

Az FTC csütörtökön 13-11-re nyert, a végig szoros második meccset viszont az Eger tudta a maga javára fordítani azzal, hogy 8-8 után a negyedik negyed egyetlen gólját Parkes Rebecca szerezte. A hazaiaknál

Czigány Dóra és Szilágyi Dorottya három-három találatig jutott, a másik oldalon Gurisatti Gréta négy gólt lőtt.

Az Eger nagy meglepetésre megverte a Fradit Forrás: fradi.hu

A döntőbe jutásról határozó mérkőzés szerdán lesz.

A másik ágon a címvédő és Eurokupa-győztes UVSE, valamint a Bajnokok Ligájában negyedik Dunaújváros csatázik. Utóbbi a csütörtöki első mérkőzésen vendégként ötméteresekkel győzött. Folyatás vasárnap Dunaújvárosban.