Továbbra is nyeretlen a Szekszárd a női kosárlabda Euroligában

Studer Ágnes a kilenc ponttal zárta a meccset
Kilencedik mérkőzésén sem tudott győzni a Szekszárd a női kosárlabda Euroligában: az Atomerőmű csapata szerdán a francia BLMA vendégeként maradt alul.

Az első nyolc mérkőzésüket elvesztő szekszárdiak nem igazán bízhattak abban, hogy a 4/4-es mutatóval rendelkező franciákkal szemben szakad meg a rossz sorozatuk, már csak azért sem, mert október 13-án saját csarnokukban is kikaptak BLMA-tól, mégpedig 72-65-re.

Studer Ágnes a kilenc ponttal zárta a meccset Forrás: fiba.basketball/euroleaguewomen

A szerdai mérkőzésen a hazai csapat mindegyik negyedben jobb volt, így végül 25 ponttal győzött.

A sereghajtó szekszárdi együttes legközelebb jövő kedden a cseh USK Prahát fogadja.

Női Euroliga, 9. forduló, A csoport:
BLMA (francia)-Atomerőmű KSC Szekszárd 82-57 (19-15, 25-13, 13-7, 25-22)
a magyar csapat legjobb dobói: Gereben 13, Studer 9

A kontinentális elitsorozat főtábláján két csoportban zajlanak a küzdelmek. Az első négy-négy együttes a negyeddöntőben folytatja, az 5-6. helyezettek pedig az Európa Kupa negyeddöntőjébe kerülnek. A B csoportban a Sopron Basket 5/3-as mérleggel jelenleg a második.