Szoros összecsapáson, a hajrában megfordítva az eredményt, idegenben, Zalaegerszegen győzött a Szolnok nőikosárlabda-csapata.

eredmény, nőikosárlabda-NB I
Zala Volán-ZTE - Szolnoki NKK 64-66 (14-15, 14-17, 15-15, 21-19)
Zalaegerszeg, 200 néző
v.: Dr. Páli,Kapitány
ZTE: Szélesy 14, Németh 19/3, Szőke 3/3, Moua 17, Libicova 5; csere: Heller 1, Ambrus 5/3
Szolnok: Tajkov 5, Horti 17, Makszimovics 8/6, Hartmann 24, Farkas 7; csere: Szalay 2, Sonyák 2, Somorjai 2
kipontozódott: Libicova (27.), illetve Horti (34.)

Jól kezdte a meccset a hazai csapat. Rövid időn belül már 5-0-ra vezetettek a vendéglátók, de a negyed közepére a Szolnok előbb kiegyenlített, majd fordított.

A második negyedben a pontatlanná vált mindkét gárda: a Zalaegerszeg gyenge támadásai ritkán fejeződtek be kosárral, igaz, a vendégek sem törték össze magukat azért, hogy a pálya szélén megbeszélteket maximálisan betartsák.

A ZTE végig futottak az eredmény után, s bár a hajrában Horti kipontozódása után átvette a vezetést, sőt a befejezés előtt egy perccel három ponttal is vezetett (63-60), két labdaeladás megpecsételte Bencze Tamás együttesének sorsát.