Fucsovics csak két játékot tudott nyerni a dohai negyeddöntőben

Tennis: ATP Tour - Stuttgart Sports TENNIS ATP tour Stuttgart Gentlemen Single Marton Fucsovics
Fucsovics Márton eddig jól szerepel a bécsi tenisztornán
Fucsovics Márton 6:2, 6:0 arányú vereséget szenvedett a dohai keménypályás tenisztorna csütörtöki negyeddöntőjében. A szerb Miomir Kecmanovicnak kevesebb mint egy óra kellett ahhoz, hogy legyőzze a magyar játékost.

Nem volt esélye a világranglista 70. helyén álló Fucsovics Mártonnak a nála alig nyolc hellyel előrébb rangsorolt szerb Miomir Kecmanovic ellen. A dohai negyeddöntő első szettjében még jól küzdött a magyar teniszező, a másodikban azonban játékot sem tudott nyerni, így 57 perc alatt szenvedett vereséget.

Fucsovics Dohában a negyeddöntőig két selejtezős, és két főtáblás mérkőzést is meg tudott nyerni, így a hétfői világranglistán pár pozícióval szinte biztosan előrébb fogják majd rangsorolni.