Rovat
Sport

Nádas Bence

2023. 08. 27.

Egy vb-ezüstérem és három párizsi olimpiai kvóta a vasárnapi kajak-kenu-döntőkben

A 200 méteren zajló para döntőiben is szereztek egy újabb paralimpiai kvótát a magyarok.

2023. 06. 15.

Az olimpiai bajnok Csipes Tamara a dobogóra sem fért fel a kajak-kenu válogatón

Gazsó Alida Dóra diadalmaskodott a nők olimpiai versenyszámában.

2023. 05. 12.

Bronzérmes a férfi kajaknégyes

Balogh Gergely háromszor is rajthoz állt a szegedi kajak-kenu világkupaversenyen.

2021. 08. 22.

Nádas Bence és Lucz Anna is győzött 200 méteren egyesben a kajak-kenu ob-n

A kenusoknál ugyanezen a távon Korisánszky Dávid és Balla Virág végzett az első helyen.

2021. 08. 05.

Az olimpiai bajnok Kopasz Bálint negyedik lett Nádas Bence oldalán férfi kajak kettes 1000 méteren

Nagyon szépen versenyzett a magyar páros és nagy csatában maradtak csak le az érmes pozícióktól.

Kozák és Csipes egymás ellen, öt magyar érem születhet a csütörtöki kajak-döntőkben

Csizmadia Kolos és Tótka Sándor is bejutott a K-1 200 méteres fináléba, Kopasz Bálint és Nádas Bence 1000 párosban mehetnek éremért.

2021. 08. 04.

Kozák és Csipes futamgyőztesként jutott tovább, Csizmadia Kolos olimpiai csúcsot döntött

Az olimpiai bajnok Kopasz Bálint a Nádas Bencével alkotott párosban is elképesztően ment.