Daganata miatt kellett megműteni a kiváló magyar úszónőt

Az Európa-bajnoki bronzérmes sportoló a közösségi oldalán üzent.

2022. 06. 24.

Milák aranyérmes, Szabó Szebasztián milliméterekkel maradt le a bronzról a vizes-vb-n

Milák Kristóf második aranyérmével megszületett a magyar vizes sportágak 100. érme a FINA világbajnokságok történetében.

2021. 11. 08.

A családját sem láthatja a magyar úszó: Még mindig nem tudom felfogni, hogy ez megtörténik

A koronavírus-fertőzés miatt Oroszországban ragadt sportoló nagyon szomorú.

2021. 11. 06.

A koronavírusos Burián Katának 14 napra karanténban kell maradnia Kazanyban

A többi magyar úszó tesztje negatív lett, így folytathatják a szereplést a rövidpályás úszó Eb-n.

2021. 07. 30.

Milák olimpiai csúcsot úszott, véget ért Cseh László csodálatos pályafutása

Telegdy Ádám pályafutása legjobbjával az ötödik helyen végzett a 200 méteres hátúszás döntőjében.

2021. 07. 29.

Hosszú Katinka döntött a jövőjéről, Késely Ajna könnyek között távozik Tokióból

A friss olimpia bajnok Milák Kristóf simán továbbjutott a 100 méteres pillangóúszás előfutamából.

2021. 05. 22.

Hosszú Katinka Eb-bronzérmes 200 vegyesen, Milák Kristóf újabb Európa-bajnoki csúcsot úszott

100 pillangón is ott lesz a döntőben, ahogy Szabó Szebasztián is. Burián Katalin 200 háton jutott fináléba.

2020. 11. 01.

Kapás Boglárka és Jakabos Zsuzsanna mellett másik öt magyar is úszott vasárnap az ISL-ben

Szabó Szebasztián az ötödik legtöbb pontot gyűjtötte a hatodik forduló első napján.

2019. 10. 26.

Milák Kristóf pályafutása legjobbját úszta 25 méteres medencében

Az ausztrál Minna Atherton megközelítette Hosszú Katinka világcsúcsát.

2019. 07. 27.

Milák Kristóf: Nagyon elfáradtam az utolsó napra

A 200 pillangó világcsúcstartója 100-on lemaradt a dobogóról. Ez nem a magyarok napja volt.

2019. 07. 26.

Cseh László: Ha feladnám, az magammal szemben nem lenne fair

Milák Kristóf tudja, milyen taktikával szerezheti meg a következő érmet

Kapás Boglárka: A vb minden álmomat felülmúlta, boldogan megyek haza

Most már felfogta, hogy ő a világbajnok és interjút is adott az Origónak.

2019. 07. 24.

Cseh László még mindig klasszis, a legjobb idővel jutott tovább a vb-n

Kenderesi Tamás megnyerte a szétúszást, a 4x100-as mix vegyesváltó olimpiai kvótát szerzett.

2019. 07. 22.

Egy csaló kínai szupersztár miatt óriási balhé van a vizes vb-n

Bohus Richárd felfoghatatlan körülmények között jutott tovább, Késely Ajna újabb egyéni csúcsot úszott.

2018. 08. 10.

Verrasztó Dávid: Végre valamiben én vagyok a legenda

Sikeres úszó Eb-t zártak a magyarok, mindenki boldog és elégedett.

2018. 08. 09.

Verrasztó Dávid szenzációs versenyzéssel Európa-bajnok, magyar éremeső

Késely Ajna második, Burián Kata pedig bronzérmes lett a glasgow-i úszó-Eb-n.

2018. 08. 08.

Hosszú Katinka utolsó esélye: az aranyért úszik az Eb-n

A 200 vegyes döntőjében Jakabos Zsuzsa is ott lesz. Cseh, Milák, Burián és Sztankovics a döntőért úszik.

Cseh és Milák simán lépett tovább 100 pillangón, Hosszú visszalépett

Burián Katalin a második legjobb idővel jutott a 200 hát középdöntőjébe.

2018. 08. 07.

Második érmét nyerte Késely, Hosszú három századra volt a dobogótól

Döntőben és középdöntőben is érdekelt lesz kedd délután a háromszoros olimpiai bajnok.

2018. 08. 06.

Hosszú Katinka és Cseh László is elődöntős Glasgow-ban

Burián Kata és Németh Nándor is érdekelt lesz délután, Késely Ajna pedig döntőbe jutott 1500 méter gyorson.