Aranyérmet szerzett a párbajtőröző Rédli András a bangkoki Universiadén. A viadal honlapja alapján a magyar vívó a döntőben 14-12-re verte kínai ellenfelét. Női kardban Kerecsényi F. Georgina a negyeddöntőig jutott.

Tornában Hetrovics Marcell negyedikként zárt az egyéni összetettben, ugyanebben a versenyben Czingli László 11. lett. Nagy Zsófia légpuskában szorult éppen csak le a dobogóról.

A félmaratoni futóversenyben Teveli Petra 1:22:56 órával a 12. helyen végzett. Az úszók küzdelmeiben szombaton a magyarok B-döntős helyezéseket értek el: Financsek Gábor 100 m mellen (1:02.26 p) második, Lipcsei Krisztina 400 m gyorson (4:17.35) harmadik, Nagy Péter 200 m vegyesen (2:03.15) hatodik, Reményi Diána 200 m mellen (2:34.03) nyolcadik lett.

A férfi vízilabda-válogatott második csoportmeccsén 25-6-ra verte Kína együttesét.