Sacramentóban is győzött a Lakers<br/>

Az utolsó pillanatokban dőlt el, hogy a Lakers elhozza a győzelmet Sacramentóból, a New York szoros meccsen, mégis biztosan verte a Portlandet. Idei számtalan veresége közül is a legsúlyosabbat szenvedte el a Chicago Houstonban.

Fotó: Reuters

Camby: Ez is megvan!

Kobe Bryanték egyelőre megállíthatatlanok

Houstonba látogatott a Chicago Bulls, de bár ne tette volna! A Rockets - többek között - Walt Williams (szezoncsúcs) 24 pontjával 123-78-ra leigázta a Bikákat. Williams gondolatai a meccs után egyébként a körül forogtak, hogy még mindig úgy érzi, fejlesztenie kell magát. Ez lett a Chicago legsúlyosabb veresége az idén, pedig bőven van miből válogatni. 10-ből 9-et, illetve 19-ből 17-et vesztett a Bulls mostanában. A Rocketsnek ugyanez a meccs az idény legnagyobb győzelmét jelentette, Steve Francis 19 pontot szórt. Williams a szezon kezdete óta 18-20 perceket játszott, így tanulta meg, hogy több energiát kell fektetnie a támadásokba a találkozók elején. "Azt kezdtem érezni, hogy minden meccsen meg kell mutatnom a srácoknak, mit tudok, mivel meccsről-meccsre kevesebb időt kaptam, ami nagyon frusztráló volt" - mondta Williams. A Bulls ellen Williams minden pontját az első és a harmadik negyedben dobta, a második játékrészben mindössze egy percet töltött a pályán, és csak a kispadon ücsörgött az utolsó szakaszban. Williams 10 ponttal segítette a Houstont az első negyedben, 14-gyel a harmadikban, amikor a Rockets már 49 ponttal ment. "Ha azt szeretnék, hogy dobjak 50 pontot, játszassanak 50 percet" - tréfálkozott Williams.

Milwaukee-ben hiába kapaszkodott a Celtics

A fent emlegetett nyugati eminens, az Indiana Pacers otthon kapott ki a Philadelphia 76res-től. Toni Kukoc hét éves NBA-karrierjének második tripla-dupláját dobta, hozzásegítve a Sixerst a 111-101-es győzelemhez. Allen Iverson 33 ponttal gazdagította a 76erst (28. alkalommal jutott 30-ig ebben az évadban), amely már hatodszor nyert egymás után.

New Jersey Nets - Denver Nuggets 110-112
Continental Airlines Arena, 15 825 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Van Horn, Newman 20-20, Van Horn 10, Marbury 11, illetve Van Exel 28, LaFrentz 18, Van Exel 12

Houston Rockets - Chicago Bulls 123-78
Compaq Center, 14 745 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Williams 24, Thomas 10, Anderson 8, illetve Brand 24, Artest 8, Brand 4

Milwaukee Bucks - Boston Celtics 99-84
Bradley Center, 16 567 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Allen 27, Johnson 11, Cassell 11, illetve Walker 22, Fortson 17, Walker 3

Minnesota Timberwolves - Toronto Raptors 106-101 - h.u.
Target Center, 19 902 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Garnett 34, Garnett 10, Brandon 11, illetve Carter 38, Carter, Davis 7-7, McGrady 8

Sacramento Kings - Los Angeles Lakers 89-90
ARCO Arena,17 317 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Webber 28, Webber 15, Webber 8, illetve O'Neal 34, Bryant 14, Bryant 4

Phoenix Suns - Golden State Warriors 90-82
America West Arena, 19 023 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Hardaway 33, Marion 14, Livingston 7, illetve Marshall 28, Marshall 11, Blaylock 5

Portland Trail Blazers - New York Knicks 89-93
Rose Garden, 20 497 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Wallace, Pippen, Stoudamire 20-20, Wallace 10, Stoudamire 8, illetve Sprewell, Ewing, Houston 19-19, Ewing 9, Sprewell 9

Indiana Pacers - Philadelphia 76ers 101-111
Conseco Fieldhouse, 18 345 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Rose 19, Smits 7, Best, Jackson 5-5, illetve Iverson 33, Kukoc, Geiger 10-10, Snow 10

Orlando Magic - Miami Heat 94-69
Orlando Arena, 13 505 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Atkins 20, Wallace 11, Atkins 5, illetve Mourning 14, Mourning 13, Hardaway 5

Š Copyright Reuters Limited. Š Hungarian translation Origo. Minden jog fenntartva.
A jelen képernyő Reuters-tartalmának a Reuters írásbeli engedélye nélkül történő közzététele vagy terjesztése kifejezetten tilos.