Hosszabbításban, irányítója rekordjával nyert a Los Angeles Chargers az NFL-ben

Los Angeles Chargers v Las Vegas Raiders GettyImageRank2 SPORT nfl AMERICAN FOOTBALL
LAS VEGAS, NEVADA - DECEMBER 17: Cornerback Chris Harris #25 of the Los Angeles Chargers celebrates after an interception against the Las Vegas Raiders during the fourth quarter of the NFL game at Allegiant Stadium on December 17, 2020 in Las Vegas, Nevada. The Chargers defeated the Raiders in overtime 30-27. Christian Petersen/Getty Images/AFP
A Los Angeles Chargers hosszabbítás után 30-27-re nyert a Las Vegas Raiders otthonában a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) 15. játékhetének csütörtök esti nyitómérkőzésén.

Justin Herbert, a vendégek újonc irányítója már 28 touchdown-passznál jár a szezonban, ezzel beállította Baker Mayfield 2018-as rekordját, ami az első évesekre vonatkozik.

A győztes akció:

A Raiders az első negyedben elveszítette kezdő irányítóját, Derek Carrt, a vereségével pedig 7/7-re esett vissza győzelmi mérlege, és nehéz helyzetbe került a rájátszásba jutást illetően. A Chargers 5/9-cel áll.