Lassítva látszik jól, hogy a vb védését mutatta be a horvát kapus

FIFA World Cup 2018 / Semi-finals / Croatia - England 2-1 nV. FIFA PLAYER Sports Sports Jersey 18 Database National Team WM2018 CHAMPION XXI TOURNAMENT Copa do Mundo Russia RUS FOOTBALL football tournament footballer worldcup WORLD CUP Sp Soccer Internati
Subasic bravúrja
A sportban sem számít túl sokat, hogy mi lett volna, ha, de könnyen lehet, hogy Harry Kane már az első félidőben eldönthette volna az angolok horvátok elleni elődöntős meccsét.

Kieran Trippier szabadrúgásgóljával hamar vezetést szerzett Anglia, és nem biztos, hogy 2-0-s állásról vissza tudtak volna jönni a fáradt horvátok.

Subasic bravúrja Forrás: Picture-Alliance/AFP/Verwendung weltweit/Frank Hoermann/Sven Simon

A 30. percben Kane került ziccerbe, de Subasic védte a lövését, ez is hatalmas bravúr volt, de a nagyobb védés ezután jött, amikor a kipattanó után az újabb Kane-lövést a kapufára rúgta.

A szuperlassításon látszik igazán, mekkorát védett a horvát kapus:

Apró szépséghiba, hogy a partjelző utólag lest intett, de a lassításon is látszik, hogy Kane nem volt lesen, rövid videózás után minden bizonnyal megadták volna a gólt, ha bemegy, de ha ugye nincsen.