A címvédő 178 perc után kapott újra gólt az NHL-ben - videó

St. Louis Blues
A St. Louis Blues könnyedén nyerte a rangadót
A címvédő St. Louis Blues pénteken magabiztosan nyert a Dallas Stars otthonában, a vendégek mindössze egy a harmadik harmad végén bekapott gól miatt bánkódhatnak, amivel két mérkőzés, összesen több mint 178 perc után szereztek ellenük ismét találatot az észak-amerikai jégkorongligában (NHL).

A St. Louis Blues 5-1-re ütötte ki a Dallas Starst, a hazai együttes legalább Jamie Oleksiak góljának örülhetett, mivel így sikerült megszakítani a címvédő kapott gól nélküli sorozatát.

A Chicago Blackhawks hosszabbítás után verte 2-1-re a Nashville Predators, a keleti első Boston Bruins 4-3-ra verte a Calgary Flames együttesét, míg a Colorado fontos győzelmet aratott az Anaheim vendégeként (0-1), amely így megelőzte a Dallast.

Carolina Hurricanes-New York Rangers 2-5
New York Islanders-Detroit Red Wings 4-1
Chicago Blackhawks-Nashville Predators 2-1, hosszabbítás után
Dallas Stars-St. Louis Blues 1-5
Calgary Flames-Boston Bruins 3-4
Edmonton Oilers-Minnesota Wild 3-5
Anaheim Ducks-Colorado Avalanche 0-1