Sorozatban tizenegyedik győzelmét szerezte a Tampa Bay Lightning

Tampa Bay Lightning v Los Angeles Kings GettyImageRank1 SPORT ICE HOCKEY national hockey league bestof topix
LOS ANGELES, CALIFORNIA - JANUARY 29: Erik Cernak #81 of the Tampa Bay Lightning celebrates his goal with Nikita Kucherov #86, for a 3-2 lead, during a 4-2 Lightning win over the Los Angeles Kings at Staples Center on January 29, 2020 in Los Angeles, California. Harry How/Getty Images/AFP
Egymást követő tizenegyedik győzelmét szerezte a Tampa Bay Lightning, amely a Colorado Avalanche otthonában nyert hosszabbítás után az észak-amerikai jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján.

A győztes gólt az orosz Nyikita Kucserov szerezte a hosszabbítás 4. percének elején.

Sorozatban az ötödik mérkőzésén maradt gól nélkül Alexander Ovecskin, így az orosz klasszis még mindig két gólra van a 700 gólos álomhatártól. Csapata, a Washington Capitals nem tudod egyenlíteni 0-3-as hátrányból a Vegas Golden Knights otthonában. A nevadai csapat sorozatban harmadik győzelmét aratta.

Ovecskin azért csak bekerült az összefoglalókba, miután a kispadra segítette Nate Schmidtet:

Colorado Avalanche-Tampa Bay Lightning 3-4, hosszabbítás után
Arizona Coyotes-New York Islanders 2-1
Calgary Flames-Anaheim Ducks 6-4
San José Sharks-Florida Panthers 3-5
Vegas Golden Knights-Washington Capitals 3-2