A Houston Rockets 118-108-ra nyert a vendég Philadalphia 76ers ellen, amely ezzel sorozatban negyedik vereségét szenvedte el az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) pénteki játéknapján.

A meccs hőse James Harden volt, aki idénybeli első tripla duplájával (44 pont, 11-11 lepattanó és gólpassz) segítette sikerhez a Houston Rockets együttesét.

A Miami Heat 105-85-re kikapott Orlandóban, méghozzá elsősorban az utolsó negyedben mutatott gyatra játékának köszönhetően: a vendég együttes összesen hat pontot dobott ebben a felvonásban. Anthony Davis 46 pontot dobott a New Orleans Pelicans ellen, a Los Angeles Lakers pedig 123-112-re tudott nyerni.

A Boston Celtics Kemba Walker nélkül győzött rendkívül szoros meccsen az ellen Atlanta Hawks ellen (109-106). Jaylen Brown 24 ponttal járult hozzá a hazai csapat sikeréhez.

Boston Celtics-Atlanta Hawks 109-106
Orlando Magic-Miami Heat 105-85
Washington Wizards-Portland Trail Blazers 103-122
Houston Rockets-Philadelphia 76ers 118-108
Phoenix Suns-New York Knicks 120-112
Los Angeles Lakers-New Orleans Pelicans 123-112