A Celtics kisöpörte a Pacerst az NBA-ben

Charlotte Hornets v Boston Celtics GettyImageRank3 BASKETBALL
BOSTON, MASSACHUSETTS - JANUARY 30: Jayson Tatum #0 of the Boston Celtics celebrates after scoring against the Charlotte Hornets during the first half at TD Garden on January 30, 2019 in Boston, Massachusetts. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Maddie Meyer/Getty Images/AFP
Elsőként a Boston Celtics jutott főcsoport-elődöntőbe, miután negyedszer is nyert az Indiana Pacers ellen az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) rájátszásának első körében.

A vasárnap esti összecsapáson a vendégként négypontos győzelmet arató bostoni csapatból heten is tíz pont fölé jutottak.

Eredmény, főcsoport-negyeddöntő, kelet, 4. mérkőzés: Indiana Pacers-Boston Celtics 106-110
Az párharc végeredménye: 4-0 a Boston javára.