Dudaszós kosárral nyert a Celtics, kikapott az OKC

Washington Wizards v Boston Celtics GettyImageRank2 SPORT BASKETBALL NBA al horford
BOSTON, MA - DECEMBER 25: Al Horford #42 of the Boston Celtics drives to the basket on Marcin Gortat #13 of the Washington Wizards during the fourth quarter of the game at TD Garden on December 25, 2017 in Boston, Massachusetts. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Omar Rawlings/Getty Images/AFP
A Los Angeles Lakers meglepetésre négy ponttal nyert az Oklahoma City Thunder otthonában az NBA alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

A mezőny legeredményesebb játékosa a házigazdákat erősítő Russell Westbrook volt 36 ponttal. Csapata 13 perccel a meccs vége előtt vezetett utoljára.

A Boston Celtics a Portland csapatát fogadta, az utolsó negyedben folyamatosan változott a vezető csapat kiléte, a győzelmet végül Al Horford dudaszós kosara jelentette a Celticsnek.

Boston wins it... on @al_horford’s @tissot.us buzzer-beater! #ThisIsYourTime

NBA (@nba) által megosztott bejegyzés,

Horford 22 pontog és 10 lepattanóig jutott.

A Charlotte Hornets öt ponttal nyert a Phoenix Suns ellen. A vendégek - akik sorozatban a harmadik sikerüket aratták - ezúttal úgy harcolták ki a győzelmet, hogy a harmadik harmad harmadik percében még 21 pontos hátrányban voltak. Nicolas Batum 22, Kemba Walker és Dwight Howard pedig 18-18 ponttal segítette csapatát.

Boston Celtics-Portland Trail Blazers 97-96
Brooklyn Nets-Milwaukee Bucks 94-109
New York Knicks-Atlanta Hawks 96-99
Toronto Raptors-Memphis Grizzlies 101-86
Oklahoma City Thunder-Los Angeles Lakers 104-108
Phoenix Suns-Charlotte Hornets 110-115