A Rangers hazai jégen oktatja a Senatorst

Ottawa Senators v New York Rangers - Game Four GettyImageRank2 SPORT ICE HOCKEY National Hockey League
NEW YORK, NY - MAY 04: Oscar Lindberg #24 of the New York Rangers scores at 2:01 of the second period against Craig Anderson #41 of the Ottawa Senators in Game Four of the Eastern Conference Second Round during the 2017 NHL Stanley Cup Playoffs at Madison Square Garden on May 4, 2017 in New York City. Bruce Bennett/Getty Images/AFP
A New York Rangers magabiztos 4-1-es győzelmet aratott a vendég Ottawa Senators felett az NHL Keleti főcsoport-elődöntőjének negyedik mérkőzésén, ezzel egyenlített az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.

A hazaiak legjobbja a negyedik sorban szereplő Oscar Lindberg volt, aki két góllal járult hozzá csapata győzelméhez. Mindkettőt a második harmadban lőtte, de egy-egy New York-i gól az első és a harmadik harmadra is jutott, a Senators pedig csak 0-4 után tudott szépíteni.

New York-i hoki hangulat:

A Rangers 0-2-ről várta a párharc folytatását, de mindkét hazai meccsét nagyon simán, egyaránt 4-1-re nyerte. A Rangers svéd kapusa, Henrik Lundqvist a két meccsen 48 lövésből csupán két gólt kapott.