Brutálisan nagy pofont adott a bosnyák kosarasnak az NBA botrányhőse - videó

Golden State Warriors v Phoenix Suns GettyImageRank2 20s Basketball - Sport USA Sports Court Arizona Phoenix - Arizona Laying Photography Phoenix Suns Golden State Warriors NBA NBA Pro Basketball Second Half - Sport Draymond Green Match - Sport Jusuf Nurk
PHOENIX, ARIZONA - DECEMBER 12: Jusuf Nurkic #20 of the Phoenix Suns lays on the court after being fouled by Draymond Green (not pictured) of the Golden State Warriors during the second half of the NBA game at Footprint Center on December 12, 2023 in Phoenix, Arizona. The Suns defeated the Warriors 119-116. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Christian Petersen/Getty Images/AFP (Photo by Christian Petersen / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP)
A Golden State Warriors játékosa, Draymond Green a Phoenix Suns elleni mérkőzés harmadik negyedében pofon vágta Jusuf Nurkicet, a Suns bosnyák centerét az észak-amerikai profi kosárlabdaligában.

Alig bő nyolc perc volt hátra a Phoenix Suns–Golden State Warriors mérkőzés harmadik negyedéből, amikor a Warriors volt támadásban. Draymond Green próbált pozíciót fogni a Suns centerével, Jusuf Nurkiccsel szemben. A bosnyák magasember hátulról fogta Greent, aki váratlanul megfordult, és jobbal visszakézből egy óriási pofont adott a védőjének.

Nurkic hanyatt esett, a játékvezetők pedig kiállították Greent. Greennek ebben a bajnokságban ez volt a harmadik kiállítása, 12 éves karrierje alatt pedig a tizenkilencedik. Korábban mi is írtunk a Warriors fenegyerekéről, akinek az idényben ez volt a harmadik kiállítása.