A Golden State Warriors - Denver Nuggets meccs első perceiben a kaliforniai csapat játékosa, Draymond Green csúnyán a szemébe kapott Nikola Jokicsnak, aki perceking feküdt a parkettán az eset után.

A denveri csapat szerb sztárjátékosa mindent megtett a csapata győzelméért a Golden State Warriors ellen az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) rájátszásában.

Jokics (37 pont, 8 lepattanó, 6 gólpassz, 7 eladott labda, 14/21 mezőnyből) fantasztikusan játszott, de a találkozó elején egy hirtelen mozdulat majdnem véget vetett a szerb óriás meccsének.

Jokics fájdalmas arccal terült el a földön Forrás: Getty Images via AFP/2022 Getty Images/Matthew Stockman

Az első negyed elején a Warriors védekezőspecialista játékosa, Draymond Green a szerb kosaras szemébe kapott, aki fájdalmas arccal terült el a parketten. A játékosok ezután szóváltásba keveredtek,

és Aaron Gordon, a denveriek magasbedobója majdnem nekiment a Golden State kosarasának.

A meccset a Denver nyerte, de a párharc állása így is 3-1 a Warriors javára a négy győztes meccsig tartó sorozatban.