Hiába Kevin Durant dudaszóban dobott egyenlítése, csapata kiesett az NBA-ből - videó

Milwaukee Bucks v Brooklyn Nets - Game Seven GettyImageRank2 nba Horizontal SPORT BASKETBALL
NEW YORK, NEW YORK - JUNE 19: Giannis Antetokounmpo #34 of the Milwaukee Bucks heads for the net as Kevin Durant #7 of the Brooklyn Nets defends in the second half during game seven of the Eastern Conference second round at Barclays Center on June 19, 2021 in the Brooklyn borough of New York City. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Elsa/Getty Images/AFP (Photo by ELSA / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFP)
A Milwaukee Bucks hosszabbítás után 115-111-re győzött a Brooklyn Nets vendégeként az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Keleti főcsoport-elődöntőjének hetedik mérkőzésén, így 4-3-ra megnyerte a párharcot.

A kiegyenlített mérkőzés ráadásában a vendégek hat pontjával szemben a hazaiak mindössze két pontig jutottak.

A Brooklyn sztárjátékosa, Kevin Durant végig pályán volt, 53 perc alatt - a rájátszás hetedik meccseit tekintve - ligarekordot jelentő 48 pontig jutott, de nem tudta csapatát győzelemhez és továbbjutáshoz segíteni.

A vendégeknél ezúttal is Jannisz Antetokunmpo és Khris Middleton párosa vitte a prímet: előbbi 40 ponttal és 13 lepattanóval, utóbbi 23 ponttal és 10 lepattanóval zárt.

Nets először kapott ki az idei playoffban hazai környezetben, ez mindjárt a szezon végét is jelentette egyben a gárda számára.

A Bucks a Keleti főcsoport döntőjében majd az Atlanta Hawks-Philadelphia 76ers párharc továbbjutójával mérkőzik meg, amely versenyfutás 3-3-ra áll.

Kosárlabda, NBA-playoff, főcsoport-elődöntő:
Keleti főcsoport:
Brooklyn Nets-Milwaukee Bucks 111-115 - hosszabbítás után
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4-3, a Milwaukee javára.