A triatlon klasszikus versenyszáma, az Ironman alaposan igénybe veszi a sportolók szervezetét. A 8-10 órás versenyek után érthető módon szükség van az extra kalóriabevitelre, aminek egyik népszerű formája a sörfogyasztást.

Ezt emelte profi szintre a 23 éves angol születésű, de francia színekben versenyző Sam Laidlow, aki a hétvégén a mezőny legfiatalabb tagjaként második helyen ért célba a hawaii Konán megrendezett klasszikus távú (3,86 km úszás, 180,2 km kerékpározás és egy maratoni távú, azaz 42.195 kilométeres futás) Ironman világbajnokságon.

A győztes norvég Gustav Iden és a bronzérmes, szintén norvég Kristian Blummenfelt (Tokió olimpiai bajnoka, 2021-es konai győztes) társaságában pedig megmutatta, hogy nem csak a pályán igazi profi (megdöntötte a verseny kerékpáros pályacsúcsát), de a sörivásban is nehéz hozzá foghatót találni.