Az Ulszan Huyndai félóra után már 3-0-ra vezetett, a meccs végén mégis izgulniuk kellett Ádám Martinéknak a dél-koreai focibajnokság második fordulójának szombati meccsén.

A címvédő Ulszan Ádám Martinnal a kezdőben lépett pályára a Gimcson otthonában, és alaposan bekezdett: Lee Dong-Gjong a 17. és a 26. percben is gólt lőtt, sőt három perccel később Jang Si-Jung révén már 3-0 volt a vendégek előnye.

Csakhogy a második félidőben életre kelt a Gimcson, és Kim Hjeon-Ug két gyors góljával a 61. percben egyetlen gólra olvadt az Ulszan előnye. A következő percben Ádám Martint lecserélte a vendégek edzője, és ettől fogva már csak az volt a céljuk, hogy megtartsák az előnyüket.

Ami végül sikerült, így két forduló után 6 ponttal, 4-2-es gólkülönbséggel vezeti a tabellát a címvédő csapat.