Dárdai Pál csapata, a Hertha a német másodosztályban a Braunschweig otthonában lépett pályára és 1-1-es döntetlent ért el.

A Hertha csapatában kezdőként kapott helyet a magyar válogatott Dárdai Palkó, míg a két testvére, Márton és Bence ezúttal nem kerültek a keretbe. A Braunschweig hamar vezetést szerzett, miután a Hertha védői közvetlen a kapu előterében eladták a labdát, amire Kaufmann csapott le.

A berliniek a második élidőben Ibrahim Maza góljával egyenlítettek, majd a 77. percben emberelőnybe is kerültek. Hasan Kurucay talpalt bele Dárdai Palkóba térdmagasságban, amiért azonnal pirosat kapott, a magyar játékost pedig a 80. percben le is cserélték.

A Hertha nem tudta kihasználni az emberelőnyt, maradt az 1-1, amivel a berliniek a nyolcadik helyen állnak a bajnokságban.