Kihasználta a Real Madrid a Barcelona botlását, megint nyert a La Liga meglepetéscsapata

Joselu, Real Madrid
Real Madrid's Spanish forward #14 Joselu celebrates after scoring his team's second goal during the Spanish league football match between Real Madrid CF and UD Las Palmas at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid on September 27, 2023. (Photo by Thomas COEX / AFP)
A La Liga 7. fordulójában a Real Madrid 2-0-ra legyőzte a Las Palmast hazai pályán, és újra nyert a Girona is, amely meglepetésre vezeti a tabellát.

Carlo Ancelotti együttese a félidő előtt szerzett vezetést Brahim Díaz góljával, a spanyol középpályás óriási erővel bombázta a léc alá Lucas Vazquez beadását. A 2-0-s végeredményt Joselu állította be, aki gyönyörűen fejelt a hosszú sarokba Rodrygo beívelése után.

A La Liga meglepetéscsapata, a katalán Girona idegenben győzte le 2-1-re a Villarrealt, és nagy meglepetésre továbbra is vezeti a spanyol bajnokságot.

A hétközi fordulóban döntetlent elérő Barcelona jelenleg a harmadik a tabellán, 7 forduló után az első három helyezettet 1-1 pont választja el egymástól.