Íme Willi Orbán tökéletes fejese és Szoboszlai győztes gólja - videó

fbl Horizontal
Leipzig's Hungarian midfielder Dominik Szoboszlai celebrates scoring the 2-1 goal during the German first division Bundesliga football match between RB Leipzig and Werder Bremen in Leipzig on May 14, 2023. (Photo by Ronny HARTMANN / AFP) / DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO
Az RB Leipzig magyar válogatott játékosai, Willi Orbán és Szoboszlai Dominik góljaival fordított és győzött 2-1-re a Werder Bremen ellen a német labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.

Mindkét magyar futballista végigjátszotta a meccset, amelynek 87. percében Orbán fejjel volt eredményes, Szoboszlai pedig a 96. percben állította be a végeredményt. A gólpasszt mindkét alkalommal Christopher Nkunku adta.

A lipcsei csapatkapitánynak ez volt a negyedik gólja a Bundesliga mostani idényében, Szoboszlai pedig ötödször talált be. Gulácsi Péter sérülés miatt ezúttal sem szerepelt a keretben.

A Leipzig ezzel a harmadik helyre lépett fel a tabellán.