Mutogatott az ellenfél szurkolóinak az Európa-bajnok focista - videó

VfL Wolfsburg - OSC Lille Sports soccer Horizontal CHAMPIONS LEAGUE
08 December 2021, Lower Saxony, Wolfsburg: Football: Champions League, VfL Wolfsburg - OSC Lille, Group Stage, Group G, Matchday 6 at Volkswagen Arena. Lille's Angel Gomes (centre) celebrates with Lille's Renato Sanches after his goal to make it 0:3. Photo: Swen Pförtner/dpa (Photo by Swen Pförtner / DPA / dpa Picture-Alliance via AFP)
Renato Sanches, a címvédő Lille OSC Európa-bajnok portugál labdarúgója nehezen viselte, hogy csapata csupán 1-1-es döntetlen ért el az Olympique Marseille otthonában, ezért az utolsó pillanatokban bemutatott a hazai szurkolóknak.

A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának vasárnapi utolsó mérkőzésén a Lille ugyan már a 15. percben vezetést szerzett, ám fél óra után emberhátrányba került Benjamin André butasága miatt, a francia játékos alig két perc alatt gyűjtött be két sárga lapot. A Marseille aztán a 77. percben Cengiz Ünder szépségdíjas góljával egyenlített.

A Lille ugyan tíz emberrel hősiesen kivédekezte az utolsó perceket, a csapat Európa-bajnok középpályása, Renato Sanches azonban cseppet sem volt elégedett az eredménnyel, lecserélését követően kiintett a hazai szurkolóknak, akik hangos füttykoncerttel reagáltak erre, majd a Bayern München korábbi futballistája nem hagyta ennyiben és a középső ujját felmutatva sétált a kispadhoz.