A norvég labdarúgó-válogatott idegenben két góllal verte meg Lettországot világbajnoki selejtezőn. A norvég csapat első gólját a Borussia Dortmund csatára, Erling Haaland szerezte. A fiatal csatár elképesztő hatékonysággal lövi a gólokat a válogatottban.

A norvég válogatott idegenben két góllal tudta legyőzni a lett fociválogatottat. Az első félidőben a Borussia Dortmund csatára tizenegyesből volt eredményes. A norvég csatár elképesztő hatékonysággal szerzi a gólokat a válogatottban.

A Dortmund támadója tizennégy meccsen már a kilencedik gólját lőtte a norvég csapatban.

Haaland az első félidőben talált be Forrás: AFP/Stian Lysberg Solum / NTB/Stian Lysberg Solum

A második félidőben még egy gólt rúgtak a vendégek. A Southampton csatára, Mohamed Elyounoussi volt eredményes.

A szerb labdarúgó-válogatott 4-1-re legyőzte a vendég luxemburgi csapatot a 2022-es katari világbajnokság európai selejtezősorozatának szombati játéknapján, így csoportjában az élre ugrott.

A luxemburgiak kétgólos hátrányban szépíteni tudtak, de a hajrában egy öngól, valamint egy újabb szerb találat megpecsételte a sorsukat.

Európai vb-selejtezők, 5. játéknap:
A csoport:
Szerbia-Luxemburg 4-1 (2-0)
gól: Mitrovic (22., 35.), Chanot (82., öngól), Milenkovic (97.), illetve Thill (77.)
piros lap: Rodrigues (95., luxemburgi)

Írország-Azerbajdzsán 1-1 (0-1)
gól: Duffy (87.), illetve Mahmudov (45+1.)

Az állás: 1. Szerbia 10 pont/4 mérkőzés (11-6), 2. Portugália 10/4 (8-4), 3. Luxemburg 6/4, 4. Írország 1/4 (4-7), 5. Azerbajdzsán 1/4 (3-6)