Mit vár a Magyarország-Izland Eb-pótselejtezőtől? Lő majd gólt Szoboszlai? Szavazzon!

magyar fociválogatott, magyarország, szerbia, labdarúgás
A magyar válogatott tagjai ünnepelnek, miután gólt szereztek Szerbia ellen a labdarúgó Nemzetek Ligája harmadik fordulójában játszott Szerbia - Magyarország mérkőzésen Belgrádban 2020. október 11-én
Csütörtök este játssza az elmúlt négy év legfontosabb mérkőzését a magyar válogatott Izland ellen, a Puskás Arénában, a koronavírus-járvány miatt zárt kapuk mögött. Az Európa-bajnoki pótselejtező győztese kijut a 2020-ról 2021-re halasztott kontinenstornára. Ha a rendes játékidőben nem születik döntés, akkor 2x15 perces hosszabbítás következik majd, és ha ekkor sem dőlne el a mérkőzés, akkor jöhetnének a tizenegyesek. Vajon sikerrel veszi ezt az akadályt is a magyar válogatott? Lő majd gólt Szoboszlai? Szavazzon!

Szavazzon!

Mit vár a mai mérkőzéstől?

Szavazzon!

Lő gólt Szoboszlai Dominik a meccsen?

Szavazzon!

Mekkora hátrányt jelenthet a koronavírusos fertőzése miatt távol maradó magyar szövetségi kapitány, Marco Rossi hiánya?