A spanyol fociválogatott Ukrajnát fogadta a Nemzetek Ligájában, Ansu Fati rekordot döntött azzal, hogy 17 évesen gólt szerzett. Az NL legfelsőbb osztályában döntetlent játszottak a németek is, míg a magyar válogatott csoportjában Szerbia-Törökország 0-0.

A spanyol válogatott gyakorlatilag az első félidőben eldöntötte az Ukrajna elleni meccset. Sergio Ramos már a 3. percben gólt szerzett tizenegyesből, majd a 29. percben fejjel volt eredményes.

Ramos a nyolcadik a spanyol örökrangsorban a válogatottban:

A 32. percben történelmi gólt láthattak a tévénézők, a mindössze 17 éves és 311 napos Ansu Fati is betalált. Ez volt a Barcelona csatárának első meccse, hogy kezdett a válogatottban, első góljával pedig korrekorder lett, egy 1925-ös rekordot adott át a múltnak.

A meccs hajrájában a Manchester City játékosa, Ferran Torres is betalált, 4-0-ra nyertek a spanyolok.

A németek meglepetésre 1-1-es döntetlent értek el Svájc vendégeként. Gündogan 14. percben szerzett gólját Widmer egyenlítette ki a második félidőben.

A magyar válogatott csoportjában Szerbia-Törökország 0-0, így Magyarország csoportjában maradt a második helyen.

Szlovénia-Moldova 1-0 (1-0)
Az állás: 1. Görögország 4 pont (2-1), 2. Szlovénia 4 (1-0), 3. Koszovó 1 (2-3), 4. Moldova 1 (1-2)

D divízió:
1. csoport:
Málta-Lettország 1-1 (1-1)
Andorra - Feröer-szigetek 0-1 (0-1)
Az állás: 1. Feröer-szigetek 6 pont, 2. Lettország 2, 3. Málta 1 (3-4), 4. Andorra 1 (0-1)

B divízió:
3. csoport:
MAGYARORSZÁG-Oroszország 2-3 (0-2)
Szerbia-Törökország 0-0
Az állás: 1. Oroszország 6 pont, 2. MAGYARORSZÁG 3, 3. Törökország 1 (0-1), 4. Szerbia 1 (1-3)