Beállt a 40 éves másodedző, és gyönyörű gólt lőtt - videó

SAS Liga fodbold OB - FC København fodbold football soccer fck FC Kżbenhavn FC Copenhagen lżver lżverne lions ob odense odense boldklub jubel jubler glľde glľder glade glad sejrsrus sejrer sejre omfavner omfavne celebrating celebrates celebration celebrat
DK Caption: 20090513, Odense, Danmark: SAS Liga fodbold OB - FC Kżbenhavn Henrik Hansen, OB Odense. scorer til 2-0 Foto: Lars Mżller UK Caption: 20090513, Odense, Denmark: SAS Liga football OB - FC Copenhagen: Henrik Hansen, OB Odense. scorer til 2-0 Photo: Lars Moeller
Mivel a tervek szerint május 28-án Dániában is újraindítják a focibajnokságot, a csapatok már felkészülési meccseket játszanak, hogy visszaszokjanak a pályára. Az edzőmeccseken általában nincs öldöklő iram, bármennyit lehet cserélni, és bármi megtörténhet. Jó példa erre az FC Köbenhavn- OB Odense találkozó, amelyen a vendégcsapat 40 éves másodedzője is pályára lépett, és ha már ott volt, elképesztő gólt lőtt.

Henrik Hansen, a 40 éves másodedző a 84. percben lépett pályára, amikor a csapata 2-1-es vereségre állt. Két perccel később megküzdött egy labdáért a tizenhatos előtt, majd a cseh legenda Karel Poborsky 1996-os portugáloknak lőtt Eb-negyeddöntős gólját idézve hanyag mozdulattal a hálóba emelt, ezzel pedig kiegyenlített.

A korábbi középső középpályás öt évvel ezelőtt vonult vissza, de úgy tűnik, a technikai tudása semmit sem kopott.