Saját magának sarkazott gólt a Schalke kapusa - videó

Bayern Munich - FC Schalke 04 Sports soccer Bundesliga Group Goal celebration cheers JOY
25 January 2020, Bavaria, Munich: Football: Bundesliga, Bayern Munich - FC Schalke 04, 19th matchday. Bavaria's players cheer with Leon Goretzka (M) about his 3:0. Photo: Angelika Warmuth/dpa - IMPORTANT NOTE: In accordance with the regulations of the DFL Deutsche Fußball Liga and the DFB Deutscher Fußball-Bund, it is prohibited to exploit or have exploited in the stadium and/or from the game taken photographs in the form of sequence images and/or video-like photo series.
A Bayern München nagyon simán, 5-0-ra verte a Schalke csapatát és a Lipcse botlásának köszönhetően egy pontra feljött Gulácsi Péterék mögé a Bundesliga tabelláján.

A Bayern Münchennek nagyon fontos volt a szombati meccs, miután a Leipzig délután kikapott. A bajorok a győzelemmel már csak egy pontra vannak az első helytől.

A mostani öt gólnak is köszönhetően a Bayern 34 éve nem látott sorozatban van, akkor a Werder állt 57 lőtt góllal 19 fordulót követően.

Az első félidőben Robert Lewandowski és Thomas Müller góljaival vezetett a Bayern, utóbbi játékos 100. gólját szerezte az Allianz Arénában.

A második félidőben Leon Goretzka ollózott gólt, majd Thiago Alcantara és Serge Gnabry is betalált, utóbbinál nem tudni miért, Schubert kapus nem hajolt le a ladáért, lábbal póbált menteni, de a saját kapujába rúgta a labdát.