Vicces gól Németországból, ketten rúgtak luftot a gólvonalon - videó

Soccer 2. Bundesliga / Dynamo Dresden - Hanover 96 0: 2. second Bundesliga Sport Sports jersey 19 professional footballer MATCH season 2019 database DFL 20 men Bundesliga ball sports 2020 Hannoveraner league match FOOTBALL football player Club Jersey club
From left to right: Waldemar ANTON (H), Marcell FRANKE (H), Edgar PRIB (H), Marvin DUKSCH (H), Josip ELEZ (H) discussing during a game interruption, dissociation, frustrated, frustrated, frozen, whole figure, Soccer 2. Bundesliga , 9. matchday, Dynamo Dresden (DD) - Hanover 96 (H) 0: 2, on 05/10/2019 in Dresden / Germany. ¬ | usage worldwide
Hétfőn este a német másodosztályú labdarúgó-bajnokságban a Hannover fogadta a Darmstadt csapatát. A vendégek a negyedik percben egy komikus öngóllal szereztek vezetést: egy lövés után két hazai játékos is luftot rúgott a gólvonalon.

A negyedik percben Marvin Mehlem kapott remek indítást, ziccerbe került, majd a kivetődő Ron-Robert Zieler lába alatt elrúgta a labdát. A hannoveri védők kétszer is menthettek volna, de a visszafutó csapatkapitány, Marvin Bakalorz elrúgott a labda mellett, a mögötte helyezkedő Waldemar Anton pedig luftot rúgott, így a labda túlcsorgott a gólvonalon.