Kilencedik mérkőzését nyerte meg a Paris Saint-Germain csapata a francia labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában. 4-0-s győzelmével 21 mérkőzésesre nyújtotta veretlenségét legnagyobb riválisa, az Olympique Marseille elleni mérlegét.

Nem adott esélyt a PSG a Marseille csapatának a Ligue 1 11. fordulójában vasárnap este. A francia bajnoki cím védője Mauro Icardi és Kylian Mbappé első félidőben szerzett két-két góljával 4-0-ra győzte le az Olympique Marseille együttesét.

A PSG negyedik gólja egy nagyszerűen, alig 11 másodperc alatt végigvitt támadásból született.

A PSG 11 játéknap után magabiztos, nyolc pontos előnnyel vezeti a francia bajnokságot a Nantes előtt. A Marseille 16 szerzett ponttal a 6. helyen áll. A párizsi csapat 11 forduló után 25 gólt szerzett, melyből Neymar, Icardi, Mbappé és Ángel Di Maria is 4-4 találattal vette ki a részét.