Az angol labdarúgó-bajnokság másodosztályában (Championship) szereplő Hull City menedzsere Grant McCann megvédte a magyar válogatott Balogh Norbertet, és azt is elárulta, hogy egy ideig nem számíthatnak majd a támadóra.

Balogh Norbert a Nottingham Forest elleni (1-2) győztes meccsen mutatkozott be Hull Cityben, ám biztosan nem ilyen debütálásról álmodott. A 73. percben állt be, majd a hosszabbítás pillanataiban a földre rogyott. A hazai csapat szurkolói azt gondolták, hogy a magyar focista csak szimulál, de Grant McCann elárulta, szó sem volt erről.

Blogh Norbert nem szimulált, megsérült a Nottingham ellen Forrás: Greig Cowie/BPI/REX/Shutterstock/Copyright (c) 2019 Shutterstock. No use without permission./Greig Cowie/Bpi/Rex/Shutterstock

„Tisztában vagyok vele, hogy a Nottingham-drukkerek azt hitték, csak szimulál Balogh, de ez nem igaz. Még nem tudom pontosan meddig, de egy ideig biztosan nem számíthatunk rá a sérülése miatt" – mondta a Hul City menedzsere.